Haberler | Duyurular
2012-07-06
Sihirli Küre
Tüm Sorularınızın Cevabı Burada...
Siz sorun, bırakın sihirli küre geleceğinizi görsün! 
Gelecek üzerine düşünebiliriz, tahminler yürütebiliriz, ama neler olacağınızı bilemeyiz.
Tellwe’nin yeni ücretsiz uygulaması Sihirli Küre'ye gelecek hakkında merak ettikleriniz sorun, küre size fikrini söylesin! Mutluaka deneyin. En az FalcıBot’larımız kadar iyi!

Linke tıklayarak uygulamamıza ulaşabilirsiniz....
2012-02-16
Aşkın 52 Nedeni ?
Sevgilinizin aldığı hangi hediye sizi mutlu eder bilmiyoruz ama kalpten söylenmiş her sözün paha biçilmez olduğunu biliyoruz :)
İşte size aşkın nedenleriyle dolu bir deste kart, peki sizin kartlarınız hangileri?
İste bu sorulara cevap verebilmek için sizlere bir facebook uygulaması hazırladık. 
Düşünün, hissedin, niyet edip aklınızdan tuttuğunuz sayı kadar kart çekin.
Sizin de farklı aşk sebepleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz :)
2011-12-23
Tellwe Cafe Test Yayını Başladı

Tellwe servislerine bir büyük yenilik daha ekleyerek ‘Tellwe Cafe’yi test yayınına açtı.  Artık falcıları online olarak görebileceğiniz, Tellwe dünyasındaki kullanıclarla sohbet edebileceğiniz bir mekanınız var...
Tellwe Cafe falcılar kahvesi olarak hizmet verecek şekilde tasarlandı. Göze hoş gelen bir çizim ve tiplerle donatıldı.
Sistem şöyle çalışacak:
Üye girişi yaptıktan sonra Tellwe Cafe resmine tıklayacaksınız. Yeni bir pencerede  Tellwe Cafe uygulamamız açılacak.
Alttaki alandan  yazdıklarınızı gönderebileceksiniz.Sizi temsil eden tipinize dans, selam , yeme ve içme eylemlerini yaptırabileceksiniz. Tip modülünden de farklı tip seçeneklerini kendiniz için belirleyebilirsiniz.
Bir süre test yayınında kalacak olan uygulamamız daha sonra kaldırılacak ardından eksiklikleri giderilip tekrar yayına açılacak. Zamanla uygulama geliştirilecek. Falcı odaları içerisinde ve ana mekanda birçok yenilik olacak. Fal gönderip falcılardan online yorum alabileceksiniz...
Tellwe Cafe ye giriş yapabilmek için üye olmanız ve bir kere mobil ödeme işlemi yapmış olmanız gerekmektedir. Mobil ödeme işlemini mobil aktivasyon olarak dikkate alıyoruz ve güvenli kullanıcı olarak  size giriş izni verebiliyoruz.
Tellwe Cafe sohbet ve eğlence dünyasında iyi hoş vakitler dileriz…

2011-11-15
Mobil ödemeleriniz Ipad kazandırıyor!
Türkiye’nin iletişim devlerinden Turkcell 1-31 Aralık 2011 tarihleri arasında bir kampanya düzenliyor.  Bu tarihler arasında üye işyerlerinde ödemelerini Turkcell Mobil Ödeme ile gerçekleştiren aboneler, her 5 TL ve üzeri  alışverişleri için 1 çekiliş hakkı elde ederek çekilişle 10 adet iPad2 ve 10 adet PS3’den birini kazanma şansı yakalayacaklardır.

Kampanyaya Katılım Nasıl Olacak?
Hattınızı Mobil Ödemeye ücretsiz açtırmak için MOBİLODEME AC yazarak 7777’ye göndererek Turkcell Mobil Ödeme’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyaya katılım ücretsiz olup Turkcell Mobil Ödeme ile yapacağınız her 5TL’lik alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
http://www.turkcell.com.tr tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 
2011-07-01
VIP Plus Başladı!
Uzun süredir altyapı çalışmalarını sürdürdüğümüz VIP Plus yorumcu statüsü artık hizmetinizde. Yeni statü ile birlikte falcılar fal ücretlerini kendileri belirleyebilecek, her fal türü için ayrı ayrı ücretleri kendileri tarafından belirlenmiş olacak.

VIP hizmeti hala devam ediyor, VIP Plus olmak istemeyen yorumcular VIP olarak eski sistemde hizmet vermeye devam edebilecekler.

Yeniliklerimiz artarak devam edecek, her şey sizler için.

İyi Tellwe'ler..
2011-06-01
Facebook Uygulaması Yenilendi!
Facebook uygulamamızı yeniledik. Yenilenen uygulamamız ile kolayca falınızı gönderebilir, yorumlanan fallarınızı okuyabilir, VIP kredi yükleyebilir ve seçtiğiniz yorumcuya falınızı gönderebilirsiniz; yani Tellwe.com üzerinde yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz. 

Facebook uygulaması ile birlikte kayıt için vakit kaybetmeyecek, bütün bilgilerinizi teker teker yazmak zorunda kalmayacaksınız. Kolayca kaydınızı yapabilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

Dikkatli olmanız gereken husus ise, tarayıcınızda (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome gibi) bir Tellwe.com hesabı açıksa, aynı tarayıcı üzeerinde farklı bir kullanıcı ile Facebook uygulaması girişi yapmanıza tarayıcınız izin vermiyor. Farklı bir pencere veya tarayıcı kullanmanız halinde herhangi bir aksaklık ortaya çıkmayacaktır.

Ayrıca, Facebook üzerinde size bazı sürprizlerimiz olacak. Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın!: http://www.facebook.com/tellwefal
2011-04-26
PayPal kolaylığı sizlerle!

Dünyanın en geniş kapsamlı online ödeme yöntemi PayPal, Tellwe.com üyelerinin de hizmetinde. Artık kredi kartınızdan kolayca VIP kredi yükleyebilir ve falınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni tanışan üyelerimiz için, PayPal ödeme servisini biraz tanıtalım:

Neden PayPal?

PayPal, Türk Lirası ve 24 farklı para biriminde ödeme yapmanın ve almanın daha güvenli yoludur. PayPal'a kredi kartı bilgilerinizi bir kez girerek satıcıyla veya alıcıyla paylaşmadan ödeme yapabilirsiniz.

Avantajları nelerdir?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi alıcı veya satıcılarla paylaşmadan online ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir ödeme yöntemidir.

PayPal ile Türk Lirası, ABD Doları ve Euro dahil olmak üzere birden fazla para biriminde ödeme yapabilirsiniz.

PayPal birçok ülkede kullanılabilir.

Herkese artık PayPal ile de iyi Tellweler!

2011-04-11
El Falı Yayında!
Merakla beklediğiniz el falı artık yayında...
Yoğun talepler ve istekler ile sisteme eklenen el falı Tellwe tutkunları ile buluşuyor. Fal bakmayı ve fal baktırmayı sevenleri bir platform altında toplayan Tellwe yeniliklere devam ediyor. 
Fal baktırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, bir çok fal çeşidini bulabileceğiniz Tellwede keyifli zaman geçirmenizi sağlamak için yeniliklere ara vermiyoruz.
Tellwede El Falı baktırmak çok kolay elinizin resmini çekmeniz ya da webcam aracılığı ile elinizi görüntüsünü alıp göndermeniz yeterli.

Haydi beklemeden el falınızı gönderin yorumunuzu isteyin...


2011-04-07
El Falı Çok Yakında Tellwe'de
Tellwe'nin yenilikleri bitmek tükenmek bilmiyor, yeni online fal çalışmamız El Falı çok yakında yayında....
Tellwe Falcılarının yetenekleri doğrultusunda şekillenen fal çeşitlerimize, sizden gelen yoğun istek üzerine El Falı ekliyoruz.
Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği bu fal çeşidine baktırmak, webcamla kahve falı göndermek kadar kolay...

Ne diyelim o zaman Neyse haliniz, Çıksın Falınız... 
2011-03-29
Kelebek Falı Yayında
Tellwe, fal meraklılarını farklı kültürlere ait farklı fallarla buluşturmaya devam ediyor. Yeni eğlenceniz Kelebek Falı yayında!
Fal bakmayı ve baktırmayı sevenler, Kelebek Falı eğlenceli zaman geçirirken farklı bir fal deneyimini tatmanızı sağlayacak. 
20 kart ve 50 farklı sembolden oluşan Kelebek Falı, kartları çevirerek eşleştirdiğiniz sembollerin anlamları ile yorumlanmaktadır. 
Hadi ne duruyorsunuz, bir dilek tutun kartlarınızı dağıtın. 

2011-03-24
Ödemelerde IBAN kolaylığı

Tellwe falcıları kazanmaya devam ederken, ücretlerini en kısa zamanda ulaştırabilmek için profil sayfalarında IBAN numarası ekleme alanı açtık.
IBAN/HESAP no alanını profil sayfanızdan giriş yapabilirsiniz. 

Değerli falcılarımız sizlere daha iyi olanaklar sağlayabilmek için sitemiz içinde geliştirmeler devam edecektir. 

Kazançlarınızı sizlerle daha kolay paylaşablmemiz için IBAN numaranızı en kısa zamanda paylaşmayı unutmayın,  

Bol tellweler...

2011-02-25
Tellwe’nin Yeni Facebook Sayfası
Tellwe  Facebook’ta yeni sayfası ile sizlerle buluşuyor, henüz ilk haftasında 2.500 beğenene ulaşan Tellwe Facebook sayfasına sizlerden gelen yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Tellwe’nin yeni Facebook sayfasına http://www.facebook.com/tellwefal linkinden sizde ulaşabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarımız ile sizlere daha hızlı ulaşmayı ve her yenilik için sizleri daha hızlı bilgilendirmeyi hedefliyoruz. 

2011-02-24
Promosyon Fal Düzenlemesi
Değerli tellwe üyeleri, fal tutkunları size daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için yeni düzenlemeler geliştirdik. Promosyon fal hakkınızı artık 2 günde bir kullanırken isterseniz gün için kredileriniz ile sınırsız fal baktırabilirsiniz.Yeni düzenleme ile VIP olsun olmasın tüm falcılardan kredilerinizi kullanarak sınırsız fal talep etme şansınız var. Bol Tellweller…
2011-02-23
Fal kredileri düzenleme
Değerli Tellwe üyeleri, fallarınızı VIP falcılara göndermek için aldığınız krediler üzerinde sizden de gelen talepler üzerine düzenlemeler yaptık.
Fal baktırırken artık 3 kredi satın alabileceksiniz, tek seferde 3 kredi satın alarak falınıza baktırma rahatlığını sizler de deneyin.
Bol tellweler...
2011-02-17
Kelebek Falı İpad Uygulaması Yayında
Yakında Tellwe’de sizlerle buluşacak olan Kelebek Falı iPad uygulaması ile fal tutkunları ile buluşuyor.
Tellwe olarak farklı kültürlere ait falları sizlerle buluşturuyoruz. Kelebek Falı, orijini Rus Çingenelerine dayanan ve Rus Tarotu olarak bilinen özel bir fal şeklidir. Kelebek Falını, Tellwe için sanal ortama aktarırken iPad uygulaması geliştirerek daha çok insana ulaşmasını sağladık.
Kelebek falı iPad uygulamasını http://itunes.apple.com/us/app/butterfly-gypsy-tarot/id415270646?mt=8 linkinde bulabilirsiniz.
Neyse Haliniz Çıksın Falınız,
2011-02-12
Fal Yorumu Silme Özelliği Açıldı
Tellwe, sizin için en rahat kullanımı sağlamak adına çalışmaya devam ediyor…
Yeni yapılan uygulamamız, siz fal severleri eğlenceli zaman geçirmek ve kısa yoldan istedikleri bilgiye ulaştırmak için planlandı.
Değerli üyelerimiz artık yorumlar sayfanızda, geçmişte kalan ya da beğenmediğiniz fal yorumlarını silerek kaldırabileceksiniz.
Bol Tellweler…