yükleniyor
MedymEmel
4 hafta önce
Merhaba sevgili dostlarım... Kasım'da aşk başkadır diye düşünerek tekrar sistemdeyim :) Aşk hayatınız, iş hayatınız, aile hayatınız ve özel sorularınızı detaylı olarak sorun, falınızı yorumlayarak en ince ayrıntısına kadar bilgi vereyim... Fallarınızı bekliyorum :)
2 Beğeni
9 Yorum:
Melis83 Ne zmn size fal gönderdiysem, hep uzaktayızm statüsüne girip ne bakım yapıyor ne de yazdıklarıma cevap veriyorsunuz.Çok garip bi insansınız!Hiç hos değil!
3 hafta önce
Melis83 Emel Hanım falıma bakabilirmisiniz?Üç gündür bekliyorum.
3 hafta önce
Melis83 Mrb Emel Hanım!Sizi uzun zamandır bekliyordum.Dönmenize çok sevindim.Size hem kahve hemde su falı baktırmak istiyorum.Indirim yapabilirmisiniz?Diğer fal çeşitlerini neden artık yapmıyorsunuz?Teşekkürler.
4 hafta önce
Xəyyam Salam
4 hafta önce
cellinn ablaci m harikasınız öpüyorum sevgiler
4 hafta önce
MedymEmel Ablacığım keşke su falını açtığımda sormuş olsaydın bu soruyu daha detaylı bilgi verebilirdim ancak tarot kartlarımla hemen cevaplamaya çalışayım... Bu kişi ile görüşme var, ancak sen biraz daha ağırdan almalısın. Sen üzerine düşme, o seninle iletişime geçecek üç vakte kadar :)
4 hafta önce
cellinn cok teşekkür ederim birisi var ismi Atilla şentürk akrep burcu bugün doğum günü hatta onun hakkında ne düşünüyorsunuz sizce bana karşı hissiyatı nedir görüşme var mi sizce onunla konuşmak için çaba göstermeme değer mi... s3vgiler
4 hafta önce
MedymEmel Tabii ki istediğin kadar soru sorabilirsin :)
4 hafta önce
cellinn ablaci m bana cok baska seyler i bahane etmişti. peki birsey daha sorabilir miym son olarak
4 hafta önce