yükleniyor

El Falı

Avucunuzun içindeki çizgilerin kaderinizi gösterdiğine inanılır. Bu çizgileri yorumlamak için size en yakın falcı Tellwe’de. Hemen avucunuzun çeşitli açılardan fotoğrafını, ister web kameranızdan, ister bilgisayarınızdan yükleyin, gerçek falcılar sizin için yorumlasın, kaderinizin çizgileri Tellwe’de sır olmaktan çıksın!

Falın başladığı yerde...

Bilinen en eski fal türlerinden biri el falıdır. Kökeni Eski Mısır'a ya da Hindistan'a dayandırılır. Herkesin sol elinin içinde kalp, hayat, baş ve kader çizgisi olarak adlandırılan çizgiler vardır. Bu çizgilerin başlangıç ve bitiş yeri, derinliği, biçimi, uzunluğu, birbiriyle ilişkisi, kişinin el yapısı gibi etmenlerin kişinin kaderi hakkında ipuçları verdiğine inanılır. El falı, tüm bu etmenleri değerlendirmeyi ve yorumlamayı amaçlar.

Tellwe'nin farkı!

El falı genellikle yorumcu ile fal baktırmak isteyen kişinin bir arada olmasını gerektirir. Fakat Tellwe'nin benzersiz çözümü sayesinde elinizin fotoğraflarını çekerek bize gönderebilir ya da ipuçlarını takip ederek webcam'inizle kaydedebilirsiniz. Bırakın uzman yorumcularımız hayat çizginiz ne diyor, kalp çizginiz ne diyor, kaderinizde neler var, tümünü yorumlasın...

el

Tellwe'ye özel yaptığımız ekran ve kılavuzları kullanıp rahatça el falı talebinizi gönderebilirsiniz...