yükleniyor

Tarot Falı

Tarot kartları, taşıdıkları farklı anlamlarla geleceğinizden haber veriyor. Tellwe’de kartlarınızı kolayca seçip, yine seçtiğiniz bir falcıya gönderebilirsiniz. Böylece gerçek falcılar, kartlarınızı yorumlayarak falınıza bakar.

Gerçek falcılardan kişiye özel Tarot yorumları ilk kez Tellwe'de!

Gizemli bir tarihçe...

Bugünkü iskambil kağıtlarının atası sayılan tarot kartları, 15. yüzyılda Avrupa'da yaygınlaşmaya başlamıştır fakat geçmişi tam olarak bilinmemektedir. Bazı kaynaklar kökenini Eski Mısırlılar'a, bazı kaynaklar Asya'ya dayandırmaktadır.

78 karttan oluşan tarot destesinde, her biri okült ilimlere göre çeşitli anlamlar taşıyan semboller bulunur. Bu semboller tarot falı bakılırken açılım türüne göre kişinin geçmişi, bugünü ve geleceğiyle ilişkilendirilir. Sembollerin anlamlarını doğru okumak ve yorumlamak, yorumcunun yeteneğine ve tecrübesine bağlıdır. Bu nedenle Tarot falında yorumcunun önemi büyüktür.

Nasıl bakılır?

Tarot falı, farklı sayıda kartın farklı biçimlerde dizilimlerini içeren çeşitli açılımlara sahiptir. Tellwe'de tarot falı baktırmak istediğinizde kendi kartlarınızı ve açılımınızı seçebilir ya da bu işlemi sizin için yorumcularımızın yapmasını isteyebilirsiniz. Gerçek kişiler tarafından yorumlanan tarot falını deneyin, duyduklarınız sizi çok şaşırtacak...

Tellwe'de tarot deneyimi!

Tellwe'de her türlü açılımı kolayca uygulayabilecek bir Tarot sistemi kurulmuştur. Başlangıç kartlarını siz seçip falcıya gönderirseniz, ardından seçtiğiniz falcı, sorunuza ve duruma en uygun açılımın kartları çekerek Tarot falınıza bakar.

tarot
Tarot falınıza baktırmak için üye girişi yapın ve Fallar bölümünden Tarotu seçin.