yükleniyor
Son giriş: 3 ay önce Uzakta
avatar avatar

Ariana2

Başarı: 98.40%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 183
hayran 28 Hayranı var
1992agustos3 zbbx arzu5 online ass2 Osmnhzl kumru3 asena99 Gulay995 Sezgi872 gulyil Patricia81 Ezgim12345 senemgguler terzi24 crncmr rozi34 ARMAGAN013 fxfx kimyager24 nurlucky zois AynureAsim mevsimsizkar dilek200 filsav ChristaBella Ariana2
Avatar Ariana2

Sevgili Tellweciler,

Beni bilenler bilir...Daha önce fallarınıza bakan Ariana..Malesef şifremi ve mail adresimi unutttuğumdan şimdi ''Ariana2'' olarak  sıfırdan başlayarak sizlerleyim!Size geleceğin Allah'tan başkasına açık olmadığını temin ederek sadece gerçekleştiğini bildiğim ve gördüğüm olaylar,duru görüler üzerinden  kuvvetli hislerimle yol göstermeyi veya yol açmayı hedefliyorum... Bugünümüz veya yarınımız inanın hep güzelliklerden ibaret değil!Zira hayat mutlak mutluluk üzerine kurulmuş değil!Ama n'apıyoruz?Allah'tan umudu kesmeyip hep dua ediyoruz,şükrediyoruz ve durmadan usanmadan istiyoruz!İstedğimizin aynısını vermese de belki ondan daha iyisini veye eş değerini verecek eğer inanırsak!O da mutlu edecek bizi!:Umutsuzluk yok!Belki de aynısını verecek!Kimbilir?Bize düşen istemek ve sonra beklemek!Bakalım neler olacak canlarım?Hadi bakalım beraber görelim ne dersiniz?
Bu arada yaptığınız oylama kaderinizin içeriğine olmamalı.Yani kaderiniz kötü ise bunu yaratan ben olmadığım için kaderinizi ilettiğimde oylamanızı düşük tutmanız kaderinize isyanınızdır..Ben bunu da hoş görüyorum..Ama eğer evet eğer sadece güzel şeyler duymak istiyorsanız ki bu da doğal,hayal gücümü sonuna dek kullanabilirim..Bunu da bana bildirin lütfen.... && TAROT İÇİN BİR KONU SEÇİN O KONU ÜZERİNDEN BAKALIM YANİ HEM İŞ HEM AŞK SORAMAYIZ. && SADECE AŞK İÇİN SORUYORSANIZ KATİNA UYGUNDUR. && KAHVE FALI İÇİN ÖNCEDEN SORU SORMAYINIZ.KAHVE FALI TAMAMEN BAŞINA BUYRUK FALDIR,SORUNUZU SONRADAN SORUNUZ Kİ BEN TAROT DESTEMLE DESTEKLEYEYİM..

devamı