yükleniyor
Son Giriş: 4 gün önce Uzakta
avatar avatar

Leliel

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Son 50 faldaki yıldızları
Baktığı fal sayısı 580
hayran 71 Hayranı var
Venicebitch ElemKarayaz fatossss
fattoss gzblt Sevilay_Lyubov mervent zuboi nidarslan sunshine42 nerol77 gul78 cengiz94 Dinozoryus aysegul952 sino826 katolin kubraatess Busem2452 ecegulceee Sati734 Melisss1 snurella Eesila Taz1o Esi34 Birsans snbnsnbn Eirenis Dila7955 fbz_1907
Avatar Leliel

Astroloji konusunda büyük ilim elde etmiş bu konu üzerinde araştırmalar ve çalışmalar yapan biriyim. Yorumlarımı gördüğüm simgelere ve o anda aldığım sinyallere göre yorumlamaktayım. İnsanların günlük yaşantıları burçları yediği yemekten günlük giydiğiniz kıyafetinize kadar sizin kaderinizi belirlemekte büyük rol oynar. Fallarımı yorumlamadan önce bir ön çalışma yaparak kendimi buna hazırlar ve trans halime geçerim o anda kesinlikle beynimde sizin falınızdan ve beynimde oluşan suretinizden başka görüntü olmamaktadır. Bunun yanı sıra Quantum Fiziği ve insanın yaşayısı konularında uzmanımdır. Unutmayın ki Astroloji ilahi düzenin nasıl işlediğini insanlığın oluş düzeni ve sistemini gösteren ilimdir. Bende kendimi bu ilimde adamış bu ilim öngörüsünde hayatımı idame eden ve bu konulardaki bilgilerimle sizlerede yardımcı olma ve aydınlatmayı hedef seçmiş bir varlığım. Ayrıca bio enerji ve negatif düşünceler konusunda bilgiliyimdir.


Kesinlikle herkesin falına bakmamaktayım özellikle tarot falı bakan kişiyede zararı olan bir faldır. Negatif enerjisi yüksek kişilere fal bakmaktan kaçınıyorum.

devamı