yükleniyor
Son giriş: 20 gün önce Uzakta
avatar avatar

MISTIKKEDI

Başarı: 99.20%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 264
hayran 26 Hayranı var
Özlm_Sayy Ezgi1234 zabir Filizsevda Alev163 Emel256 yvonne aziz02 lebengul ilki kakihara takecare sevilen ambre kotoko moneah mathilda2 ilaysu lalapasa irie Seadrop snowwhite smeyyeldr EmmaSwan suna2013 fisin
Avatar MISTIKKEDI

ÖNEMLİ: Çevrimiçi durumunda isem, falınız en geç 4 saat içinde elinizde olacaktır. Gün içi aktif konumunda ve uygun durumunda en geç 12 saat içinde falınız elinizde olacaktır. 


ÇOK ÇOK ÖNEMLİ: Medyum değilim ve herhangi doğa üstü varlıklara hiç sahip değilim. Falları sezgilerimle ve kartların anlamlarıyla yorumluyorum. Lütfen "iş, aşk, genel durum, geleceğim" gibi minicik bile detay barındırmayan bir sorunuz varsa, daha doğrusu sorunuz yoksa beni seçmeyin. Bu şekilde gelen falları koşulsuz iade ediyorum. Sorusuz fallarda ben kendimi başarılı ve verimli bulmuyorum. Elbette hayat hikayenizi beklemiyorum ama lütfen azıcık detay. Lütfen sorunuzu NET sorun, teşekkürler.

*** Öncelikle yaşamın faldan ibaret olmadığını, bunun bir yandan hafif bir terapi ve eğlence olduğunu belirtmek isterim. Falları başka varlıklar gibi saçmalıklara dayanarak yorumlamıyorum, tamamen sezgisel, tarotta da kartlarla bağlantılı yorum yapıyorum. Lütfen bana "Bende büyü var mı" gibi akıl dışı şeyler sormayın. Olumsuz hissettiğim bir duruma olacak diyemem, buna hazırsanız fal baktırın. 

*** ASTROLOJİ (YILDIZ HARİTASI) İÇİN MUTLAKA TAM DOĞUM GÜNÜ, YERİ VE EN YAKIN DOĞUM SAATİNİ BELİRTİN. 

*** Yorumlara Lütfen MEDENİ DURUMUNUZU, VARSA SORUNUZU, TAROTTA MÜMKÜNSE KARŞI TARAFIN BURCU (İLİŞKİ İÇİN) ve en azından ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINIZI BELİRTİN. Bu şekilde çok daha sağlıklı yorum yapabilirim. 

*** Kahve falının fiyatını yüksek tuttum, çünkü kahve falında çok fazla enerjim emiliyor. 

*** LÜTFEN TELLWE CAFE'DE PROMOSYON FAL VEYA ORADAN FAL TALEP ETMEYİN. İNANIN ENERJİMİN ÇOĞUNU ORADA BİTİRİYORUM BU YÜZDEN. 

***İlişki durumu, çalışıp çalışmama durumu özellikle eksik olursa maalesef yardımcı olamayacağım ve falları koşulsuz iade etmek durumunda kalacağım.

*** İNSANIZ, HEPİMİZ HATA YAPABİLİRİZ. VERİMLİ OLMADIĞIMA İNANDIĞIM FALLARDA KREDİ İADESİ YAPIYORUM AMA BUNUN DIŞINDA SUİSTİMAL EDİLDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN KREDİ İADESİ KESİNLİKLE YAPMIYORUM, 1 PUANLARA RAZIYIM. KİŞİLERLE FREKANS TUTMAYABİLİR, BİR DAHA BENİ SEÇMEZLER, OLUR BİTER. 

****LÜTFEN ÖNCE PUANLAMA YAPIN VE SORUNUZU SONRA SORUN. OLUMSUZ PUAN VERMENİZ SORUYU YANITLAMAYACAĞIM ANLAMINA GELMEZ. Puanlama emeğimizin karşılığını görmek için gerekli. Teşekkür ederim. (YORUMLARIN HEPSİNİ YAZILI YAPIYORUM ve GENELLİKLE GECE 23:00 SONRASI BURALARDAYIM)

devamı