yükleniyor
Son giriş: 2023-09-21 12:12:37 Güniçi aktif
avatar avatar

ProAstro (Yorumlar)

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 584
hayran 16 Hayranı var
has**** Aku**** Zey**** tar**** mer**** Dkn**** lis**** kam**** fat**** Ahp**** Yas**** cap**** Esm**** Ebr**** gim**** sem****
Avatar ProAstro
ASTROLOJİ DANIŞMANI İlişkiler Astrolojisi (Sinastri), Kompozit Harita. Natal (Kişisel ) Harita. Soru Astrolojisi. Transitler (Solar Return vb.) Orta Noktalar.

Astrolojik Danışmanlık Almak İsteyenler. İlişkiler Astrolojisi için haritası açabilirim. Kompozit haritalar açabilirim (tüm insanlara bakılır ilişkilerde dahil). Kişisel haritalar (natal) açabilirim. Transitler için haritalar açabilirim. Soru Astrolojisi için harita açabilirim. Orta noktalara da bakabilirim. GENİŞ KAPSAMLI HEPSİNE BAKARIM Sevdiğiniz kişiyle İlişkiniz nasıl gidiyor? Onun karakteri ile ilgili önemli bilgiler verebilirim nasıl bir insan olduğunu size söyleyebilirim. İkili ilişkilerin nasıl cereyan edeceğini. Sizi neler bekliyor? Ayrılık olacak mı? Bu ilişki bitecek mi? Evlilik olacak mı ya da nasıl nasıl bitecek? Sevdiğiniz kişinin karakteri huyu nasıl bir insan olduğunu? Sevdiğiniz kişi ilişkilerinin nasıl yürütüyor? Karşısına çıkan insanlarla ilişkilerini nasıl yürütmüş ? Hayatınızda biri yoksa ne zaman karşınıza birinin çıkacağını ne zaman aşık olacağınızı. Transit haritalar açarak söyleyebilirim. Transit haritalarda gelecekte sizin neler bekleyeceğini öğrenebilirsiniz.

devamı