yükleniyor

Son Giriş: 1 ay önce Uzakta
avatar avatar
Qetesh
Başarı: 98.40%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Son 50 faldaki yıldızları
Baktığı fal sayısı 104
hayran 19 Hayranı var
mineaymi Eminebetul EmmaSwan reis85 Ahmet1995 kian prenses34 selayy Onuralp omkyoo huzur sokagi imgesel merve06 flizsen activa RibeLLa sadem1974 glhnyo nazarboncuk
Avatar Qetesh████████████████████████████████████████████████████████

Lütfen fal gönderirken hayatınızla ilgili çok fazla detay vermeyiniz. 

Örneğin : "Eski sevgilimden annesinin yüzünden ayrıldık geçen gün görüştük hayatında başka biri varmış biz tekrar barışabilecekmiyiz"
Bu örnekteki gibi bir fala nasıl bakmamı bekliyorsunuz :)
Benim için hava hoş ben "Hayır barışmayacaksınız çünkü annesi seni istemiyor. Zaten hayatında da bi kadın var. siz zaman zaman görüşsenizde bir barışma olmayacak" yazarım.. 
Sizde "Ne biçim fal bakıyorsun bunları ben söyledim zaten sana" diye yapıştırırsınız 1 yıldızı :) 
Eee doğru sen söyledin de, fal farklı olan ne söyleyecektiki sana ..  Sen zaten falın söylemesi gerekeni yazmışsın.. 
 
Biten bir ilişki için olması gereken fal mesajı şudur..
Adım Ayşe soyadım Kerime anne adım Fatma Kartlarımı seçerken Aşk hayatıma odaklandım Kartlara eski sevgilimle barışacakmıyım diye sormak istiyorum... 
Böyle bir fal Eski sevgilinle barışıp barışmayacağını söyler, Barışmayacaksanız buna engel olan şeyi söyler. hem de aşk hayatında seni nelerin beklediğini söyler.. Aile hayatında yada iş hayatında önemli bir gelişme olacaksa bununla ilgili haberlerde verir sana (Tabi eğer kartlarını seçerken kartlara inandıysan ve düzgün odaklandıysan)

Bir sevgilin yoktur (yada aklında biri vardır) aşk hayatını merak ediyorsundur ozaman göndermen gereken fal şu şekildedir
Adım Ayşe soyadım Kerime anne adım Fatma Kartlarımı seçerken Aşk hayatıma odaklandım 
Kartlara sorum hayatıma biri girecekmi?... (Aklında biri varsa X kişiyle bir ilişkim olacak mı)
Böyle bir fal hem hayatına birinin girip girmeyeceğini söyler girecekse girecek kişiyi tarif eder. Hayırlımı değilmi söyler..  Aile hayatında yada iş hayatında önemli bir gelişme olacaksa bununla ilgili haberlerde verir sana   (Tabi eğer kartlarını seçerken kartlara inandıysan ve düzgün odaklandıysan)

İş yaşamınla ilgili fal baktıracaksan örnek fal mesajı şudur:
Adım Ayşe soyadım Kerime anne adım Fatma Kartlarımı seçerken İş hayatıma odaklandım 
Kartlara sorum: Örnek 1: İş bulabilecekmiyim Örnek 2: Terfi alacakmıyım Örnek 3: Yeni başladığım işte başarılı olacakmıyım vs vs
Böyle bi falda işle ilgili soruna cevap bulursun.. Bunun dışında iş yerinde karşılaşacağın herhangi bir fırsat yada herhangi olumsuz bir şeyi kartlar sana söyler. Eğer aile hayatında yada aşk hayatında önemli bir gelişme olacaksa bununla ilgili haberlerde verir sana (Tabi eğer kartlarını seçerken kartlara inandıysan ve düzgün odaklandıysan)


*Yukarıdaki yazdıklarıma ek olarak kesinlikle ve kesinlikle bana fal göndermemesi gereken insan profilleri aşağıdaki gibidir. Aşağıyı okuyun size uyan bir insan profili varsa fal butonumdan uzak durun çünkü siz hayatında hiç birşey olmadığı halde uzun fal bekleyen insan türlerisiniz. 

1: Hayatında hiç bir sosyal aktivite olmayan sabahtan akşama kadar evde oturup müge anlı yada evlilik programı izleyenler.
2: Hayatında hiç bir sosyal aktivite olmayan mutlu bir evliliği olan hayatı tek düze mutlu huzurlu hiç bi sorunu olmayan insanlar. Kocan seni aldatmıyor mutlusun huzurlusun çevrendeki insanlarla problemin yok vs eğer böyle bir insan olduğun halde fal baktırıp kendine sorun yada yenilik arıyorsan yapman gereken hayatına heyecan katmak fal sana istediğini vermez.  (eğer hamilelikle ilgili sorusu olan varsa onlar hariç)
3. Türkçeyi düzgün kullanmayan ne yazdığını anlamak için defalarca okunması gerekecek şekilde mesaj yazan insanlar.. Ben seni anlamıyorum ki sen beni nasıl anlayacaksın? Aynı dili konuşmuyoruz seninle, sizde bana fal göndermeyin.

Profilimi okuyup ona göre fal gönderen herkese şimdiden çok ama çok teşekkür ederim..


████████████████████████████████████████████████████████

devamı