yükleniyor
Son giriş: 1 ay önce Uzakta
avatar avatar

hades

Başarı: 99.60%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 1661
hayran 132 Hayranı var
Aruzhann derya888 meral469 dtumsek Aynur476 irmckrl Elsa447 bengusevi edacanyil meltem7660 basakkcicek cicilos zisandmryk Nilay130 lugesiaa straspberry aleynaa89 nesliyanst buket69 Ecemikbal Havaydinnn Akyildizferitt sellocan65 hlnclk ancelik metalyon eddith Hazallllll busecan lale3434
Avatar Hades

İnsan oğlu var olduğundan itibaren sürekli olarak gelecekte yaşanacak olayları merak etmiştir. Bu olaylar arasında özellikle evlilik, iş durumu ve nasip kısmet durumu bulunmaktadır. İnsanın içinde sürekli bu konuları öğrenme isteği bulunmaktadır.Ben bunlar hakkında size bir 3. göz olmak için buradayım .
Fallarınızı secerken aşkta katina genel olarak ise diğer falları secebilrsiniz . 3 kart her zaman tek soru tek cevap içindir buna dikkat ederseniz sevinirim . Fallarınızı sakın iptal etmeyin iptal edilen fallara olumsuz oy kullanan kişilere bir daha fal bakmıyorum beni negatif etkiliyorlar . .
KAHVE FALINDA İSE 6.HİSSİM ÇOK KUVVETLİDİR SİZDEN RİCAM SORULARINIZI ÇOK NET BİR ŞEKİLDE YAZIN VE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINIZI İLİŞKİ DURUMUNUZU MUHAKAK BELİRTİN BÖYLECE SİZE DAHA ÇOK VERİMLİ OLABİLİRİM FALLARIMDA İADE YAPMIYORUM EMEĞE SAYGI HER ZAMAN ÖNEMLİDİR UNUTMAYIN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EFENDİM..
FALLARINI GERİ ÇEKENLERİN İSİMLERİNİ NOT ALIYORUM BİR DAHA YOLLSALAR DAHİ BAKMIYACAĞIM TAM YANITLIYORUM GERİ ÇEKİYORSUNUZ ONCA ZAMANIMA YAZIK DEĞİLMİ İYİ DÜŞÜNÜN ÖYLE YOLLAYIN BURADA TEK SİZE BAKILMIYOR FAL SIRANIZ GELİNCE ELEBETTE SİZİNLEDE İLGELECEĞİM

devamı