yükleniyor

Son Giriş: 1 yıl önce Uzakta
avatar avatar

monica

Başarı: 98.40%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Son 50 faldaki yıldızları
Baktığı fal sayısı 756
hayran 80 Hayranı var
DUYGUDELI Tuba428 sedefmelekcetin Blumehood Cerenue terekete Melek02 selenyumx yasemin283 monica Melisozdemir pharmaton760 beakeruser OnlyHuman ela667 ellla1 hayalimsinsen Gozyawim999 MineCandan ayfer599 ezgitzdngi Aynure591 reyhosss gul78 hlnclk scarltt zbzz bzd1 balon87 zkz
Avatar Monica
GENELDE DUVARIMI KONTROL EDİN SİSTEMDE OLACAĞIM SAATLERİ HABER VERİYORUM. GERÇEKLERİ DUYMAYA TAHAMMÜLÜ OLAN FAL GÖNDERSİN.UMUT TACİRLİĞİ YAPMAM.PUANLAMA YAPMAYANLARA 2. KEZ FAL BAKMAYACAĞIM.BİLGİNİZE.

OLUMLU VEYA OLUMSUZ HER ŞEYİ DUYMAYA HAZIRSANIZ FALLARINIZI GÖNDERİN.LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ VE İLİŞKİ DURUMUNUZU EKSİKSİZ VE DOĞRU GİRİN ! ADINIZI VE DOGUM TARİHİ BİLGİLERİNİZİ ((HAKKINDA SORU SORMAK İSTEDİĞİNİZ KİŞİNİN DE)) BİLGİLERİYLE BİRLİKTE SORULARINIZI GÖNDERİN.AKSİ TAKTİRDE FALLARI GERİ İADE EDECEĞİM.... NEYİ MERAK EDİYORSANIZ AÇIK VE NET SORUN NET CEVAPLAR ALIRSINIZ..KATİNA DESTESİ SADECE İKİLİ İLİŞKİLER İÇİNDİR.AŞK HAYATIM VE BUNUN YANINDA GENEL BİLGİ DE ALMALIYIM DİYORSANIZ TAROT GONDERMELİSİNİZ""""""""OYLAMA YAPMAYI UNUTMAYIN LÜTFEN""""""" GÜN İÇERİSİNDE BİRKAÇ SAAT İÇİNDE MUTLAKA FALINIZA BAKACAGIM FALINIZI GERİ ÇEKMEYİN. **********Dikkatle okuyun lütfen!!!!!*********SADECE İŞ SORUYORUM DİYORSUNUZ İŞE YOGUNLAŞIYORSUNUZ SONRA NEDEN AŞK ÇIKMADI DİYORSUNUZ, BAZEN SECTIGINIZ 10 KARTTA AŞK HAYATINIZ CIKMIYOR İŞ HAYATINIZLA İLGİLİ YORDUGUNUZ ZİHNİNİZ SEBEBİYLE AŞK HAYATINIZ KARTLARINIZA YANSIMIYOR BU SEBEPLE AŞK HAYATINIZIDA MERAK EDIYORSANIZ ACIK VE NET SORUN.BEN KENDI KARTLARIMLA SORULARINIZI DESTEKLEYECEGİM.BU SEBEPLE 1 OY VERENLER OLUYOR LÜTFEN BU DURUMA DİKKAT EDELİM.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------OYLAMA YAPMAYANLARIN FALINA 2. KEZ BAKILMAYACAKTIR..HAKSIZ VE YALAN YERE 1 OY KULLANANLARA tekrar FAL BAKMAYACAGIM BİLGİNİZE.

devamı