yükleniyor
Asicicek
11 ay
Sevgili dostlar; siz sorun ben yanıtlayayım! Gün ışığınızın hiç solmaması, yolunuzun hep aydınlık olması dileklerimle! ;)
2 Beğeni
12 Yorum:
Asicicek Hayat pahali, gayet normal bir fiyatlar. Bugun bir kafede yuz yuze fal baktirdiginizda 50 ile 100 TL oynuyor arasi. Ayrica biz de burda yuzde yuzu degil, yuzde uzerinden pay aliyoruz. 3-5 liraya fal bakamayacagimiza gore birakin da baktirmak isteyenler baktirsin. Siz de daha ucuz falcilara veya kafelere ugrayip 5 dakikada fal adi altinda sadece burc analizi yaptirip tatmin edebilirsiniz ucuza kendinizi.
4 ay
SessizSeda01 Hepinizin fiyatları çooook yüksek biz doktoruz ona rağmen alamıyoruz ayıp ya
4 ay
Asicicek Yorumladım canım.
10 ay
hera92 Asiçiçek 35 e indirmen mümkün olur mu sadece 35 var bende şu an
10 ay
hera92 Asiçiçek bugün yollayalım mı daha mı sonra yaşayalım zaman geçsin ?
10 ay
Asicicek Baktim az once Heracim.
10 ay
hera92 Canım beklersen 10 dakikaya atıcam gittin diye çekmiştim
10 ay
hera92 Asiçiçek bugÜn biz parti verdik herkes gelecez dedi 3 kişi geldi sadece ya :( bende mallık var sanırım sana kahve yollucam yarın hep kazık yiyorum hazırlık boşa gitti
11 ay
Asicicek Baktım canım.
11 ay
hera92 Asiçiçek yarım saate atmaya çalışılan aklında bulunsun.
11 ay
Asicicek Merhabalar canim. Yarin sistemde olmayabilirim, Bugun buralardayim. Yine de denklestigimiz an yorumlamak isterim. Sevgilerimle
11 ay
hera92 Asicicek merhaba gecen gun bakmistin ya bana sana gene baktiricam da kredi yuklenmiyor ama yarin duzeltirlerse baktirmak isterim, haberin olsun diye yazdim.
11 ay