yükleniyor

Gizlilik Bildirimi

Öncelikle Tellwe içerisinde diğer kullanıcılarla olan yazışmalarınızda kişisel bilginizi paylaşmamanızı önemle belirtiriz.

Tellwe içinde alınan bilgiler sadece sistemin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. Tellwe de kayıt formları dışında hiçbir bilgi sohbet alanlarında veya mail yoluyla tarafınızdan istenmez. Böyle bir talep alırsanız hiçbir bilgi vermeden konuyu iletişim alanından bize göndermenizi önemle rica ederiz.

Tellwe içerisinde verilen servislerden yararlandırmak üzere bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sistemlerine kaydeder. Bunların dışında herkese görülebilen bir takım güvenlik ve teknik bilgiyi de servislerini daha sorunsuz ve güvenli çalıştırabilmek için depolar. Bu tip bilgilere örnek olarak IP adresiniz, kullandığınız internet tarayıcının türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin alan adı verilebilir.

Tellwe, kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Tellwe kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz. Ortak alandaki kullanıcıların birbirleri olan yazışmaları hariç hiçbir bilgiyi diğer kullanıcılar ile paylaşmaz.

Tellwe de isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). Eğer kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgileri gelecekte, Servislerden yararlanmak, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

Tellwe Kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) Tellwe’in mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Tellwe’de ki kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Tellwe tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Tellwe, ortamındaki bilgileri korumak için güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Tellwe’nin sorumluluğunda değildir.

Verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu veren tarafa aittir. Tellwe yönetimi içerisinde sisteme kayıtlı falcı bulunmamaktadır. Falcılık yapan yorumcular kendi kişisel başvuruları ile kullancılardan aldıkları oylarlarla aktif olup Tellwe de yorumcu olabilirler. Falcılar sadece kendi fallarını ve yaptıkları yorumları görebilirler. Ancak açık ve otomatik sistem nedeniyle sahte kullanıcı girişleri olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin, kısa süreli falcı hesapları açarak kişilerle temasa geçebileceği, falcı veya kullanıcı arkadaşları vasıtasıyla veya kendi sahte kullanıcılarıyla bilgilerinizi sorup öğrenebileceği unutulmamalıdır. Ayrıca başka sitelerden gelecek falcı ve kullanıcılarla da bilgiler başka kişilere aktarılabilir. O nedenle kullanıcılar kişisel mahremiyeti olan ve zarar görebilecekleri bilgilerini kesinlikle paylaşmamalıdır.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Tellwe bu "Gizlilik Bildirimi" ve "Kullanım Koşulları"na uyulmadığı takdirde kullanıcıyı silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

Tellwe bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Tellwe'yi kullananlar "Gizlilik Bildirimi"n de yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılır.

Kullanıcınızı istediğiniz zaman profil sayfasından sonlandırabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 5 Ocak 2022