yükleniyor

Gizlilik Bildirimi

Öncelikle site içerisinde diğer kullanıcılarla olan yazışmalarınızda kişisel bilginizi paylaşmamanızı önemle belirtiriz.

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. Site kayıt formları dışında hiçbir bilgi sohbet alanlarında veya mail yoluyla tarafınızdan istenmez. Böyle bir talep aldığınızda hiçbir bilgi vermeden konuyu iletişim formumuzdan bize iletmenizi önemle rica ederiz.

Tellwe, site içerisinde verilen servislerden yararlandırmak üzere bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sistemlerine kaydeder. Bunların dışında herkesce görülebilen bir takım güvenlik ve teknik bilgiyi de servislerini daha sorunsuz ve güvenli çalıştırabilmek için depolar. Bu tip bilgilere örnek olarak IP adresiniz, kullandığınız internet browser'ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

Tellwe, kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Tellwe kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz. Ortak alandaki üyelerin birbirleri olan yazışmaları hariç hiçbir bilgiyi diğer kullanıcılar ile paylaşmaz.

Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgileri gelecekte, Servislerden yararlanmak, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

Kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) Tellwe’in mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Tellwe’te kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Tellwe tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Tellwe, ortamındaki bilgileri korumak için güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Tellwe’in sorumluluğunda değildir.

Verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu taraflar aittir. Tellwe yönetimi içerisinde siteye kayıtlı falcı bulunmamaktadır. Falcılar sadece kendi fallarını ve yaptıkları yorumları görebilirler. Ancak otomatik sistem nedeniyle sahte kullanıcı girişleri olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin kısa süreli falcı açarak kişilerle temasa geçebileceği, falcı veya kulanıcı arkadaşları vasıtasıyla veya kendi sahte kulanıcılarıyla bilgilerinizi sorup öğrenebileceği unutulmamalıdır. Ayrıca başka sitelerden gelecek falcı ve kullanıcılar tarafından da bilgiler başka kişilere aktarılabilir. O nedenle kullanıcılar kişisel mahremiyeti olan ve zarar görebilecekleri bilgilerini kesinlikle paylaşmamalıdır.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Tellwe bu "Gizlilik Bildirimi" ve "Kullanım Koşullarına"na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

Tellwe bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Bildirimi"n de yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.

Üyeliğinizi istediğiniz zaman profil sayfasından sonlandırabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 2 Ekim 2018