yükleniyor

Müşteri Memnuniyeti

Tellwe.com olarak kullanıcıların görüş, istek ve yorumlarına büyük önem veriyoruz. Karşılaştığınız sorunları, memnun olmadığınız durumları, istek ve önerilerinizi çekinmeden bizlere iletebilirsiniz. Bize ilettikleriniz dışında, diğer kullanıcıların da faydalanabileceği alanlarda da katılımınızı bekliyoruz. Fallarınıza yapılan yorumlar için düşüncelerinizi olumlu ya da olumsuz olarak belirtmeniz de faydalı olacaktır.

Bildiğiniz gibi Tellwe'de falcıları aktif edip onların statü kazanmalarını sağlayan yegane şey sizin oylarınız. Oylarınız bir falcının üyeliğinin aktif olup olmayacağını, "Vip" veya "VipPlus" yeterliliğini belirliyor. Bu nedenle olumlu oylar kadar olumsuz oylara da ihtiyacımız oluyor. Böylece falcıları iyi-kötü olmak üzere en doğru iyi şekilde sınıflandırıyor, diğer kullanıcıların da falcı seçimini sağlıklı yapmasını sağlamış oluyorsunuz.

Müşteri memnuniyetini olabilecek en yüksek seviyede tutabilmek için bugüne kadar çeşitli düzenlemeler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

Bu düzenlemelerden biri "iade hakkı". Tüm kullanıcılara Tellwe etkinlikleri boyunca kullanabilmeleri için iki iade hakkı verdik.
İade sınırı koymamızın sebebi, bu hakkı suistimal ederek sürekli kötü oy ve yorumla falcıları bunaltıp, verdiklerini geri almaya çalışan kötü niyetli kullanıcıları engellemek istememizdir. Ayrıca bu hakkı sınırlandırmamamız durumunda her olumsuz oyu iade sistemiyle silen falcılar, diğer kullanıcılara karşı iyiymiş gibi görünecek ve daha fazla kullanıcı mağdur olacaktı.

Falından rahatsız olan, yanlış fal aldığını düşünen kullanıcılar bu haklarını kullanarak falcılardan iade talebinde bulunabilirler. Ancak iade için falcının da bu talebi kabul etmesi gerekiyor. Sonuçta onlar da bizim kullanıcılarımız ve fallar için emek harcıyorlar. Falcılar da yanlış bir şey yapıp emeklerinin boşa gitmesini istemeyeceklerdir. Bu nedenle öncelikle falcıya falda eksik ve hatalı bulduklarınızı mesaj alanından iletebilirsiniz. Unutmayın, bu alanda sadece beş mesaj hakkınız var ve sildiğiniz mesajlar da bu hakka dahildir.

Falcının iade talebinizi uygun bulması halinde falınızı iade edecek ve yapılan yorumlar, verilen oylar, falla birlikte silinecektir. Hak verirsiniz ki iade talebinden sonra sadece kredinin iade edilmesi söz konusu olamaz. İade isteği falcı tarafından onaylandıktan sonra fal, fala bağlı yorumlar ve varsa fala verilmiş oy otomatik olarak silinecektir.

Bunların dışında teknik bir sorundan dolayı falınızı iptal ettirmek isterseniz "bize ulaşın"a durumu bildirebilirsiniz. Gerçekten teknik bir sorun yaşamışsanız sınırsız ve koşulsuz olarak gerekli işlemler yapılacaktır.

Her iki taraf için de en uygun çözümü üretmek iamacıyla koyduğumuz kurallar ve sınırlamalar için bizi mazur görmenizi temenni ediyoruz.

İyi Tellweler...