yükleniyor
FALCI ÖZEL FALLAR
 • hicran_altunn - 97.872340425532%
  Nöbetçi
  Evlilik ilişki
  15 Kredi
  Ruh eşimi bulabilecek miyim? Aşkıma gerçekten karşılık bulabilecek miyim? Hala beni düşünüyor mu? Onu kazanmak için neler yapmalıyım? Biten ilişkiye tekrar başlayacak mıyım? Ne zaman evlenicem diyorsanız buyrun sonuca birlikte bakalım.
 • joker222 - 96.8%
  Nöbetçi
  Zodiac falı
  50 Kredi
  Özel iskambil 52 deste içinden 42 kağıtla bakılan iskambil kart falı...
 • Efteliii - 96%
  Çevrimiçi
  Dert Ortağı
  15 Kredi
  Derdinize ortak olup, tavsiyelerimle yol göstereyim. PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.
 • Efsunhatun - 97.2%
  Falda
  EVLİLİK FALI
  25 Kredi
  Kiminle evleneceğinizi, evleneceğiniz kişinin baş harflerini, sizden kaç yaş büyük-küçük olacağını, mesleğini, boyunu, kilosunu, huylarını, nerede tanışacağınızı öğrenmek için bu faldan iyisi yok!
 • Efsunhatun - 97.2%
  Falda
  Yaprak Falı
  20 Kredi
  Sizler için özel olarak hazırladığım ve kuruttuğum yapraklarımla bakıyorum bu falıma. Merak ettiğiniz 3 soruya %100 doğru cevap alabileceğiniz, pişman olmayacağınız bir faldır.
 • Efsunhatun - 97.2%
  Falda
  SU FALI
  20 Kredi
  Su falı dünyada bilinen en zor fal türüdür. Bu fala herkes bakamaz bakanlar genelinde bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Bu Falda medyumun kalbinin temiz olması gerektiğine inanılır. Fala bakacak kişinin suyu kendisi doldurması şarttır, Su ya bir bardağa yada bir tasa doldurulur , Önce niyet edilir her falda olduğu gibi.Daha sonra fala başlanır , medyum ne kadar konsantre olmuşsa fal o kadar kısa sürede sonuçlanır. Sessiz sakin çok aydınlık bir yerde değil aksine ışığın çok olmadığı belki de bir mum ışığında medyumun gözünü alacak dikkatini dağıtacak bir şeyin olmadığı, bir ortamda gözünü kırpmadan dikkatle inceledikten sonra suyun içinde şekiller belirmeye başlar. Su falında titreşimler çok iyi incelenmeli ve de o titreşimlere anlam katılarak yorumlanmalıdır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zatdan el almaları gereklidir. El almaklada bitmez gerekli okumlar ve bir takım çalışmalar neticesinde su falı bakma sanatını öğrenmek mümkündür. 3 SORU GÖNDERMENİZ YETERLİDİR.
 • firuzzee - 100%
  Güniçi aktif
  KUM FALI
  50 Kredi
  SİZLERE BU FALDA KUMU ISLATIP CIKAN SEKILLER ILE YOL SUNACAGIM GORDUKLERIMI BIR KEREDEN SONRA HATIRLAMAM BU FALA MAHSUS BIRSEYDIR BU GENELDE BIRKERE BAKTIKTAN SONRA BIRDAHA BAKTIGIMI HATIRLAYAMIYORUM KUM FALI EŞSİZ DERECEDE GECMISI ANLATIR GELECEKTEN SEMBOLLER VERIR 8 SENEDIR BU İŞ ÜZERINE EĞITIM ALIYORUM SU AN USTALAŞTIM SIZLERLE PAYLASMAKTAN ŞEREF DUYARIM SEVGILER ..
 • firuzzee - 100%
  Güniçi aktif
  su falı
  35 Kredi
  gelecegınıze daır ne öğrenmek ıstıyorsanız dualı su falımda bulabılırsınız anne ısmızı ıstıyorum kesınlıkle aşk ılıskılerınde cok ıse yarayan bır falımdır kesınlıkle ilıskıye daır herseyın cevabını bulabılırsınız
 • firuzzee - 100%
  Güniçi aktif
  Evlilik Falı
  40 Kredi
  Evlılık gelecekte kımınle evlenecegınıze daır sekıller ımgeler ve daha fazlası harfler verır dua ıle özel bakımdır kısının fızıkı ozellıklerını soylerım ustelık geleceğe daır telkınlerde bulunur bugunu ayrıntısıyla yorumlar heyecanla sızlerı mest edecek bır faldır ıddia edıyorum deneyen pısman olmadı hemde hiç...
 • firuzzee - 100%
  Güniçi aktif
  Ateşbakım FARS
  50 Kredi
  ATEŞ FALIDIR İRAN USULUNA GÖRE BAKILIR KÖKENLERİMİN ORAYA AIT OLMASINDAN DOLAYI RAHATCA BAKABILDIGIM PROFOSYONELLIK İSTEYEN BIR BAKIMDIR CİDDİ ENERJI İSTER ÖZGÜVEN İSTER AŞKLA ALAKALI TÜM BAKIMLAR İÇİN TAVSİYE EDERİM GELECEKLE ALAKALI SIMDIKI ZAMANLA ALAKALI SASIRTICI SEYLER SOYLER ATEŞİN KÜLLERİNDE Kİ SEMBOLLER İŞARETLER ILE BAKILIR COK SASIRICAKSINIZ . SADECE GÖNDERİN..
 • firuzzee - 100%
  Güniçi aktif
  Hüddam Bakım
  40 Kredi
  Anne adınızı soyleyeceksınız bu falda huddam yardımı ıle bakım yapıyorum özel ve rısklı bır faldır bu falı bana yollarken konsantre olmanız amacınızı ıyı belırtmenız gerekıyor en aydınlatıcı fallarımdan bırısıdır sıze sımdıkı zamanı ayna tutar gecmısı bırebır verır gelecegı ıse cogu zaman bılmıstır denemenızı tavsıye ederım
 • FalaNiyetHakkaniyet - 100%
  Güniçi aktif
  EL ZAMAN SUR
  50 Kredi
  TELLWE EL ZAMAN SUR FALI ÖZEL BİR FALDIR GÜN BATIMINDAN SABAHA KARŞI OLAN ZAMAN DİLİMİNDE BAKILIR. MİSTİK VE PİSİŞİK GÜÇLER İÇERİR.TELLWE EL ZAMAN SURLA GEÇMİŞE DAİR BİLİNEN GERÇEKÇİLİKLE,GELECEĞİN BİLİNMEYENİN PEŞİNDE SEYEHAT ETMEKTİR,GELECEĞE ZİYARET İLE BİRLİKTE OLABİLECEK OLAYLAR ŞEKİLLENİR,BİLMEDİĞİNİZ GERÇEKLERLE YÜZLEŞEBİLİRSİNİZ,ZAMAN GEÇTİKÇE EDİNDİĞİNİZ BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA,KARANLIKLARDA KALAN IŞIĞI BULACAKSINIZ,BULUNDUĞUNUZ SESSİZ ORTAMINIZDA TELLWE EL ZAMAN SURLA İÇ DÜNYANIZIN GİZEMİNİ KEŞFEDECEKSİNİZ, İSİM, CİSİM, HARF, YAŞ, ZAMAN TÜM SORULARINIZA CEVAP VERİR. KENDİNİ İLERLETMİŞ BİR BAKIMCI AKUSTİK GÜÇLERLEDE YAPMIŞ OLDUĞU BU BAKIMDAN NET CEVAPLAR ALIR.TELLWE EL ZAMAN SUR EBCED HESABI İLE SUYA BAKILIR.
 • FalaNiyetHakkaniyet - 100%
  Güniçi aktif
  Su ve Taş Falı
  50 Kredi
  SU FALI DURU VE DE SAF GÖNÜLLE BAKILAN BİR FALDIR. İLK EVVEL SU HAZIRLNIR. SUYUN DUASI OKUNUR VE HER DİLEĞİNİZ İÇİN TAŞLAR SUYA ATILIR VE SİZLERİN SORACAĞI 5 SORU ÜZERİNE ODAKLANIP PİSİŞİK VE MİSTİK GÜÇLERLE HİSSEDİLEN ENERJİ YOĞUNLUĞU SUYLA BİRLEŞTİRİLİR VE SUDAKİ TİTREŞİMLER GÖRÜNTÜYE DÖNÜŞÜR BU GÖRÜNTÜLER AYNEN YAZILIR .
 • FalaNiyetHakkaniyet - 100%
  Güniçi aktif
  EVLİLİK FALI
  50 Kredi
  EVLİLİK FALI BELLİ DUALAR OKUNDUKTAN SONRA,BAKILAN BİR FALDIR KİŞİNİN BİLGİLERİ VE SORUSUNA YÖNELİK KONSANTRASYONLA BAKIMI YAPILIR,EVLİLİK FALI GECE BAKILAN BAKI YÖNTEMİDİR.DESTEK OLARAK 8 ADET KART SEÇİMİYLE BİRLİKTE BAKILMAKTADIR.
 • FalaNiyetHakkaniyet - 100%
  Güniçi aktif
  VEFK İLMİ
  50 Kredi
  Vefk ilmi, kesinlikle bir fal bakımı değildir,ebced hesabı ile dikkat ve özen isteyen bir ilimdir. Vefki, hazırlayan kişinin becerileri ile orantılıdır. Herkes vefk hazırlayamaz, yada herkesin hazırladığı vefk kullanılamaz. Dikkatsiz ve cahilce hazırlanan vefkler fayda yerine zarar verir. Bu konuda güvenmediğiniz kimselere özellikle vefk konusunda herhangi bir işlem yaptırmamanızı öneririm.Vefki yaparken ana unsurlarına dikkat etmek lazım,Öncelikle Vefkin Ne için yada Kim için yapılacağı belirlenir. Kişilerin Anne isimleri ile bakımları yapılır, Kişilerin anne isimleri ve kendi isimlerinin ebcedsel hesabı yapılır, Vefkin yapılacağı zaman ve saat dikkate alınır, Yapılan Ebced Hesabına göre, kişilerin burç ve yıldızları belirlenir, Ayın hali, Ay durakları hesaplanır, Kullanılacak malzemeler belirlenir ve tedarik edilir, Genel olarak Misk, Safran, Amber ve Gül suyu kullanılır, Hiç ele alınmamış ve kullanılmamış özel kağıt veya deri kullanılır, Vefkin tütsüsü belirlenir ve tütsüsü yakılır, Vefkin Hadimleri atanır yada hangi Ruhani Varlık görevlendirilecekse işlemi yapılır, Vefkin okumaları yapılır Vefkin okumalarına hazırlayan kişinin ve işlemin süresi boyunca devam edilir,bunun gibi daha bir çok madde vardır.Sizlerin derdi sıkıntısına göre(iş,güç,maddi bereket,aşk v.b) isteğe göre kişiye göre Vefk yapılır,Vefklerinizi ben kağıda çizip fotolarını size iletip ne yapmanız gerektiği hakkında bilgileri belirteceğim hakkımızda hayırlısı olsun.