yükleniyor
FALCI ÖZEL FALLAR
 • ZeynepAna - 100%
  Nöbetçi
  Su Falı
  50 Kredi
  Su falımda hem kendi hislerim hemde bana sormuş olduğunuz sorulara yanıt vermek için bekliyorum. Her konuda sorularınızı iletebilirsiniz.
 • ZeynepAna - 100%
  Nöbetçi
  Remil-Kum Falı
  50 Kredi
  Remil (Kum Falı) tarihi çok eski olmakla birlikte en net ve doğru cevapların alındığı bir fal türdür her konuda soruların sorulup cevapların alınacağı bir bakımdır. Herkes Remil dökemez. Remil dökmenin bazı usulleri vardır.
 • KahinFevzi - 100%
  Nöbetçi
  Kader falı
  50 Kredi
  Bundan seneler sonra nerede ve kiminle . Mutlumu , mutsuzmu . Zenginmi ,fakirmi olacagını merak etmiyormusun?
 • KahinFevzi - 100%
  Nöbetçi
  Ateş Falı.
  50 Kredi
  Kendi özel ateşime bakarak yorumladığım, en özel faldır. Bu falda her olabileceği görmek mümkündür.
 • arefzaur1 - 99.6%
  Nöbetçi
  Evlilik Falı
  25 Kredi
  Bu fal üzerinde çalıştığım ve %99 oranında doğruluk payı veren özel kartlarım aracılığı ile sizlere yol göstereceğim bir yöntem. Net Bir Tarih, Kişilik Analizi ve Karşınızdaki karakterin, Sizin gelecekteki eşiniz olup olmadığını bize net olarak gösterecektir.
 • arefzaur1 - 99.6%
  Nöbetçi
  Aşk falı
  25 Kredi
  Uzun zamandir üzerinde calistigim ve %99 oraninda dogruluk payi veren kartlarim dogrultusunda bakilan bir faldır. Iliskilerde ki tüm gidisat konusunda dogru bilgileri verir, ayni zamanda evlilik, evlilik tarihi, ihanet durumu olup olmadigini, karsi tarafin size karsi duygu ve dusunce gibi tum durumlari size aktarmamda etkili bir yontemdir. Lütfen net ve dogru bilgilerinizi yaziniz. Kartlarim ve hislerim beni bu zamana kadar hic yaniltmadi sizede yol gosterecegine inaniyorum .
 • arefzaur1 - 99.6%
  Nöbetçi
  SU FALI
  25 Kredi
  Su falı görmek ve bilmek istediğiniz tüm ayrıntıları bize detaylıca gösterir. Soru işaretlerinize cevap bulmak istiyorsanız buradayım.
 • arefzaur1 - 99.6%
  Nöbetçi
  Yüzük Falı
  25 Kredi
  Yüzük falı ilişkilerde geleceği ifade eder. Söz, nişan, evlilik yani kaderinizde ki kişiyi gösterir ve net tarihler gösterir.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  FAL DURU
  35 Kredi
  FALDURU Ebced hesabına dayalı hayat, gelişiminin üzerine kurulu Arap sayılarına dayanan ,kendime özgü bir fal çeşididir . FALDURU bize asıl gerçek yeteneklerimizi ortaya çıkarmamıza,gelecekte yaşamı nasıl tamamlayacağımızı, geçmişte yaşanan ve günümüze kadar süren kötü etkileri nasıl düzelteceğimizi, geleceğimizi nasıl bir şekilde kuracağımızı bize gösteren bir fal çeşididir.FALDURU sayesinde kendimizi daha iyi tanıyabiliriz ve gelecekte yaşanabilecek gelişmeleri, olasılıkları önceden anlayabiliriz. Bu sayede yaşamımızda önlemler alınabilir ve kendi hayat yolumuzu aydınlatabiliriz. FALDURU ile belirli sorun ve sıkıntılarımızı çözmemizi ve hayatı ona göre yaşamamıza olanak sağlar. FALDURU aslında sorunlarımızı çözmemize bize yardımcı olan bir fal türüdür. Sağlık, para, gelecek, aşk hayatı ile yaşanacak gelişmeler ile ilgili olarak gelecekte neler yaşanacağı konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlar.FALDURU Kişinin doğum tarihi Ebced toblosuna göre hesaplanarak , Su ve 12 Tarot kartlarıyla bakılır,kartların sıralanması saat istikametinde olur ve 12 ayı ele verir, kişi 1 ile 12 sayısı arasında karışık 12 sayı yazar,bu sayılar kartların açılım sırasını gösterir,yapılan Ebced hesabı birleştirilerek FALDURU bakımına başlanır. FALDURU bakıcısısı öncelikle Ebced hesabına göre Kişinin Esma ve Duasını okur (KİŞİNİN İSMİ ) ni söyleyip,kişinin sorusu niyeteni olarak (Sühni……………..alimin ) deyip suya bakılır ve kişinin kartları yazdığı 12 adet sayının kartlarda sayılarak,çıkan sonuca göre kartlar saat istikametinde döşenir ve çıkan sonuç kişiye yazılır.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  lenormand ask.
  50 Kredi
  ASK İLE İLGİLİ Durumunuzu etkileyen faktorler. Dusunceler. Umutlar. Hayaller. bir ask ve tarot falıda diyebilir. 36 kartla bakılan . isteginiz uzerine 12 kart cekilen 19, yuzyıl fransasından kalma cok eskı ve gercekleri anlatan bir faldır. zamanlama tarih verir.. Her kartin birden fazla anlami vardir. cinsiyet ad soyad dogumtarihi bilgileri dogru olmalıdir.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  MELEK FALI
  50 Kredi
  Sadece kendinizi tutarak bu falı açamazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve her gun sizin hakkinizdaki guncel dusuncelerini,icinden gecen sevgi mesajlarini,gelecege dair size olan sevgisini ve sizi nelerin bekledigini ogrenebilirsiniz.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  Su Falı
  35 Kredi
  Tamamen bugünü ve geleceği açıkça anlatarak dualar eşliğinde bakılan bir falımdır. Sonucları kesin neticelidir. Aşk, sevgi ve evlilik üzerine özellikle tarot destekli bakılırsa gerçekleri duyar baktıran kişi.el desteği sarti aileden gelen el destegim mevcuttur.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  Aşk EvLiLİk
  50 Kredi
  Sevgi ask ve evlilige giden yolda ,evlilikte yasadiginiz olumsuzluklarda ,cocugunuz olmuyor ise, maddi sıkıntılarda, manevi ve saglik sorunlarinizda, yolunda gitmeyen evliliginizde sorunlarınıza beklentilerinize gelicege dair duymak istediklerinize evlilik falinda net cevaplar destek dualarimda ektedır.
 • defnesen - 100%
  Çevrimiçi
  MÜNECCİM FALI
  35 Kredi
  MÜNECCİM KARTLARIM İLE SİZE YOL GÖSTERECEĞİME EMİN OLABİLİRSİNİZ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ TÜM SORULARINIZI SİZİN İÇİN MÜNECİM KARTLARIMDAN ÇEKİP BAKICAĞIM
 • defnesen - 100%
  Çevrimiçi
  Defne Aşk Falı
  35 Kredi
  Partnerin vede sizin doğum tarihiz ile kendi özel Aşk Kartlarım ile bakım yapıyorum.