yükleniyor

FALCI ÖZEL FALLAR

 • His08 - 99.2%
  Nöbetçi
  Su Falı
  22 Kredi
  Bu fal gelecekten mesajlar verecek size özellikle baktırmadan önce bir bardağın içini su ile doldurun ve suyun içine 1 tl koyun dileğinizi dileyin niyet edin
 • Bellaa_22 - 100%
  Çevrimiçi
  AŞK FALI
  40 Kredi
  AŞK FALI VARSA İLİŞKİNİZ HAKKINDA NELER OLACAK? SİZİN İÇİN DOĞRU KİŞİ Mİ? NELER YAŞAYACAKSINIZ? YOKSA HAYATINIZA GİRECEK KİŞİ KİM? EVLİLİK NE ZAMAN? TARZI AŞK HAYATINIZA YÖNELİK SORULARINIZ İÇİN İDEAL BIR FALDIR.
 • Bellaa_22 - 100%
  Çevrimiçi
  SU FALI
  50 Kredi
  SU FALI YAKIN GELECEĞE AİT SORULARINIZA DAHA NET CEVAP VERİR. GÜNDE SADECE 2 KİŞİYE BAKIM YAPILIR. NET SORU SORUNUZ LÜTFEN.
 • Bellaa_22 - 100%
  Çevrimiçi
  İskambil Falı
  30 Kredi
  Ek tarot kartı desteklerimle hayatın her alanına yönelik cevaplar alınan bir faldır.
 • Bellaa_22 - 100%
  Çevrimiçi
  KADER-EVLILIK FALI
  50 Kredi
  Istediğiniz kişi kaderiniz mi? Kiminle evlenecekseniz? Ne zaman evlilik olucak? Istediğiniz kişi ile evlilik yolunuz açık mı?... gibi aşk hayatınıza yönelik sorulara cevap verir
 • BYZMELEK - 100%
  Çevrimiçi
  SU FALI
  70 Kredi
  SU FAL BAKTIRACAK OLANLARIN DİKKATİNE, LÜTFEN SORULARINIZ AÇIK VE NET OLSUN. AŞK, İŞ, GELECEK GİBİ GENEL CÜMLELER KURUP FAL BAKMAMI BENDEN BEKLEMEYİN.BU TİP GELEN FALLAR DİREK İADE EDİLECEKTİR.BU YÜZDEN SORUNUZ NET ŞEKİLDE OLMASI,DOĞRU BİR SONUÇ VERİR. FALLARA SORULAR ÜZERİNE YOĞUNLAŞIP BAKIYORUM.FALINIZI GÖNDERİR İKEN İSİMLER MUTLAKA ÖNEMLİ VE TAKMA İSİMLER OLMASIN.KENDİ İSMİNİZİ ,DOĞUM YILINIZI VE ANNE İSMİNİZİ MUTLAKA YAZIN.SEVDİĞİNİZ KİŞİ İÇİN BAKTIRACAKSANIZ ONUN İSMİ VE YAŞI OLACAK.
 • MedyumHestia - 100%
  Çevrimiçi
  AŞK VE KARAR
  70 Kredi
  HAYIRLI OLUP OLMADIĞI KARARINIZIN NE YÖNDE OLMASI GEREKTİĞİNİ PARTNERİN ŞUAN Kİ DURUMU KALBİNDE KİLER NELER SANA KARŞI BİR HİSSİYATI VAR Mİ YOK MU? ŞU AN ZİHNİNDE NE VAR SİZİ DÜŞÜNÜYOR MU? BAŞKA BİRİSİ VAR MI HAYATIN DA ÖNÜNE KİMLER ÇIKABİLİR SONUNUZ NE OLACAK?
 • MedyumHestia - 100%
  Çevrimiçi
  MÜNECCİM FALI
  70 Kredi
  İŞTE BİR OSMANLI FALI İLE BİRLİKTE KARŞI KARŞIYAYIZ. YORUMLARIMI SESLİ YAPIYOR OLACAĞIM. PARTNERİNİZİN DÜŞÜNCELERİ NELER? SİZİ NELER BEKLİYOR? HAFTALIK AYLIK YORUMLARINIZ İLE YORUMLUYOR OLACAĞIM.
 • MedyumHestia - 100%
  Çevrimiçi
  1 SENELİK FAL
  70 Kredi
  Bu sene sizi neler bekliyor her ay için ayrı ayrı yorumlama yapıyor olup bu sene içinde aşk, iş, okul, aile, kariyer hanenle ilgili olacak tüm şeyleri yorumluyor olup birde melek kartlarım ile destek vereceğim...
 • MedyumHestia - 100%
  Çevrimiçi
  Ruh Eşi Falı
  70 Kredi
  Senin ve partnerin ile ilgili olan herşeyi yorumluyor olacağım kafandaki tüm soruların cevabı burada.
 • MedyumHestia - 100%
  Çevrimiçi
  Astroloji Falı
  70 Kredi
  DOĞUM HARİTASI OKUMASI KENDİNİ BİLME KENDİNİ TANIMA HANGİ ALANLARDA BAŞARILI OLABİLİRSİN SANA BAHŞEDİLEN ÖZELLİKLER NE DOĞUM SAATİNİ YERİNİ NET OLARAK YAZ VE MERAKINI GİDER..!
 • lydian - 100%
  Çevrimiçi
  Astroloji
  40 Kredi
  Evlilik iş aşk ile ilgili sorularınıza en doğru yanıtlar. Geleceğinizi öğrenmek istiyorsanız detaylı analiz için bekliyorum. Not: Doğum bilgileriniz ve saati net olmalı.
 • lydian - 100%
  Çevrimiçi
  İlişki analizi
  35 Kredi
  İlişkinin doğasını çözümlemek için önce partnerlerin birbirlerine uyumundan başlamak gerekir. İlişki analizi partnerin duygusal karakterini, ilişkilerden beklentilerini, zaaflarını, kör noktalarını ve önemli tercihlerini belirleyen öncelikleri gösterir.
 • lydian - 100%
  Çevrimiçi
  Transit yorum
  35 Kredi
  Transit içinde yaşadığımız döngülerden nasıl etki aldığımızı gösterir. kriz dönemleriyle bunları neyin oluşturduğunu anlayarak daha iyi çalışırız. Transitler kendimizi anlamamıza yardım ederler; gücümüzü olumlu bir şekilde kullanmaya başlayabiliriz.                  
 • lydian - 100%
  Çevrimiçi
  Soru astrolojisi
  35 Kredi
  Soru Astrolojisi (Saat Astrolojisi) sorulan bir soruya ait, sorunun sorulduğu ana ait gökyüzü haritası çıkartılarak, sorunun cevabını bulmaya yarayan yardımcı bir sistemdir. Doğum tarihi net olmayan kişiler için kullanılan müthiş bir sistemdir.