yükleniyor

FALCI ÖZEL FALLAR

 • BinNaz - 100%
  Nöbetçi
  Su Falı Özel
  40 Kredi
  Su falı bakıyorum. Aynı zamanda bu fala destek Katina kartları ve Dilek kartlarını kullanıyorum
 • BinNaz - 100%
  Nöbetçi
  EVLİLİK FALI
  50 Kredi
  Evlilik hakkında merak ettikleriniz mi var ? Kiminle evleneceksiniz, ilişkinizi evliliğe taşıyabilecek misiniz, evleneceğiniz kişi şuanda tanıdığınız biri mi, kaderinizde kim var ?... Evliyseniz hanenizle alakalı aklınızda sorular veya evlilikle alakalı problemleriniz mi var ? Aşk hayatınızdaki bu konularla alakalı geleceğinizi aydınlatmak için evlilik falıma buyrunuz...
 • Kalbime - 100%
  Nöbetçi
  Hissiyat
  50 Kredi
  Kimse ile paylaşamadığınız sorunları ve soruları. Ask hayatınız veya iş hayatınız ile alakalı mevzuları rahatlıkla anlatabilirsiniz size yardımcı olacağım duyularımla yanınızdayım
 • papatyamerve87 - 99.6%
  Nöbetçi
  Melek ve aşk
  50 Kredi
  HAYATINIZDAKİ KİŞİYLE UYUMUNUZ NEDİR EVLENİRSENİZ MUTLU OLUR MUSUNUZ ŞUAN SİZİN HAKKINIZDA NE DÜŞÜNÜYOR NET CEVAPLAR İSTİYORSANIZ AYRINTILI FALIM YENİ OLDUĞUM İÇİN BU FİYATTA . YILDIZNAMEDE İÇİNDE AYRINTILI BAKILIR KISA SÜRELİĞİNE 15 KRD.
 • ellfseker1 - 99.2%
  Nöbetçi
  Su falı
  20 Kredi
  Aşk, gelecekte sizi nelerin beklediği, is maddi manevi hersey vs..
 • ellfseker1 - 99.2%
  Nöbetçi
  Aşk falı
  50 Kredi
  Aşk üzerine bakıyorum..
 • ellfseker1 - 99.2%
  Nöbetçi
  ilişki falı
  25 Kredi
  Aranızdaki uyum, gelecekte neler bekliyor..
 • ellfseker1 - 99.2%
  Nöbetçi
  Gelecek Fal
  50 Kredi
  Gelecekle alakalı bir takım şeyler ve tüyolar veriyorum aşk, iş, sağlık, vs.
 • medyume1 - 99.2%
  Nöbetçi
  Tarot + Su
  70 Kredi
  bu falda hem tarot hemde su falı olarak bakım yapmaktayım. İki fal desteği ile bakıp net cevaplar vermekteyim
 • medyume1 - 99.2%
  Nöbetçi
  Aşk Falı
  50 Kredi
  Bu falda su falı + tarot (ilişki açılımı) + yıldızname destekli bakmaktayım. Aşk hayatınızla ilgili tüm detayları veririm. Ayrıca genelde yorum yaparım.
 • medyume1 - 99.2%
  Nöbetçi
  ilişki falı
  25 Kredi
  Bu falda genel olmakla birlikte ilişkiye yoğunlaşır net tarihler ve cevaplar veririm...
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  FAL DURU
  30 Kredi
  FALDURU Ebced hesabına dayalı hayat, gelişiminin üzerine kurulu Arap sayılarına dayanan ,kendime özgü bir fal çeşididir . FALDURU bize asıl gerçek yeteneklerimizi ortaya çıkarmamıza,gelecekte yaşamı nasıl tamamlayacağımızı, geçmişte yaşanan ve günümüze kadar süren kötü etkileri nasıl düzelteceğimizi, geleceğimizi nasıl bir şekilde kuracağımızı bize gösteren bir fal çeşididir.FALDURU sayesinde kendimizi daha iyi tanıyabiliriz ve gelecekte yaşanabilecek gelişmeleri, olasılıkları önceden anlayabiliriz. Bu sayede yaşamımızda önlemler alınabilir ve kendi hayat yolumuzu aydınlatabiliriz. FALDURU ile belirli sorun ve sıkıntılarımızı çözmemizi ve hayatı ona göre yaşamamıza olanak sağlar. FALDURU aslında sorunlarımızı çözmemize bize yardımcı olan bir fal türüdür. Sağlık, para, gelecek, aşk hayatı ile yaşanacak gelişmeler ile ilgili olarak gelecekte neler yaşanacağı konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlar.FALDURU Kişinin doğum tarihi Ebced toblosuna göre hesaplanarak , Su ve 12 Tarot kartlarıyla bakılır,kartların sıralanması saat istikametinde olur ve 12 ayı ele verir, kişi 1 ile 12 sayısı arasında karışık 12 sayı yazar,bu sayılar kartların açılım sırasını gösterir,yapılan Ebced hesabı birleştirilerek FALDURU bakımına başlanır. FALDURU bakıcısısı öncelikle Ebced hesabına göre Kişinin Esma ve Duasını okur (KİŞİNİN İSMİ ) ni söyleyip,kişinin sorusu niyeteni olarak (Sühni……………..alimin ) deyip suya bakılır ve kişinin kartları yazdığı 12 adet sayının kartlarda sayılarak,çıkan sonuca göre kartlar saat istikametinde döşenir ve çıkan sonuç kişiye yazılır.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  lenormand ask.
  50 Kredi
  ASK İLE İLGİLİ Durumunuzu etkileyen faktorler. Dusunceler. Umutlar. Hayaller. bir ask ve tarot falıda diyebilir. 36 kartla bakılan . isteginiz uzerine 12 kart cekilen 19, yuzyıl fransasından kalma cok eskı ve gercekleri anlatan bir faldır. zamanlama tarih verir.. Her kartin birden fazla anlami vardir. cinsiyet ad soyad dogumtarihi bilgileri dogru olmalıdir.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  MELEK FALI
  50 Kredi
  Sadece kendinizi tutarak bu falı açamazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve her gun sizin hakkinizdaki guncel dusuncelerini,icinden gecen sevgi mesajlarini,gelecege dair size olan sevgisini ve sizi nelerin bekledigini ogrenebilirsiniz.
 • asmara - 98.4%
  Nöbetçi
  Su Falı
  30 Kredi
  Tamamen bugünü ve geleceği açıkça anlatarak dualar eşliğinde bakılan bir falımdır. Sonucları kesin neticelidir. Aşk, sevgi ve evlilik üzerine özellikle tarot destekli bakılırsa gerçekleri duyar baktıran kişi.el desteği sarti aileden gelen el destegim mevcuttur.