yükleniyor
Son giriş: 2024-05-17 20:52:56 Güniçi aktif
avatar avatar

Aytence (Yorumlar)

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 2403
hayran 203 Hayranı var
Naz**** lov**** mer**** Ozg**** Can**** naz**** bru**** Yel**** 171**** vus**** def**** Asl**** bus**** tar**** moz**** LOU**** Ozy**** tsn**** son**** mel**** gnm**** zal**** mkd**** yag**** Sim**** Kev**** gnc**** Sev**** duu**** der****
Avatar Aytence
Herkese merhaba... İstisnai durumlar olmadıkça HAFTAİÇİ ve HAFTASONU her gün 08.00 -12.00 ve 14.00 - 23.30 saatleri arasında sistemdeyim. Tüm değerli danışanlarımı beklerim :)

Herkese merhaba :) 12 yıldır profesyonel anlamda yaptığım fal yorumculuğu yolumda sizlerle yollarımız kesişirse biliniz ki, tesadüf değildir. Hepimizin birer enerjiden ibaret olduğuna inanırım ve enerjilerimiz bizi birbirimize çekerse vardır bir bildiği derim. Herhangi bir ruhani varlık ile bağlantım yoktur. Fallarımı tamamen enerjim ile yorumlarım. Yaşam koçluğu, yorumculuk ve astroloji alanında eğitimlerim ve uzmanlıklarım ile gerçekleri duymaya hazırsanız, ben söylemeye zaten hazırım! Emek hırsızlarına prim vermem, enerjimin uyuşmadığı kişilerden çok çabuk etkilendiğim için yorum yapmam... Merak ettiklerinize yoğunlaşabilmem için soru belirtmenizi tercih ederim ama sormasanızda ben gördüklerimi zaten söylerim! Yorumlarımda buluşmak dileğiyle, niyetlerinizde yer verdiğiniz herşey gerçek olsun :)

devamı