yükleniyor
Son giriş: 2022-05-12 04:10:17 Ara vermiş
avatar avatar

Villrose (Yorumlar)

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 125
hayran 21 Hayranı var
fragariavesca ahab yekdu mormina Dkny1357 sezgiselkuvvet esesesmer42 oktay6869 haazaall sayos Reyyyan maviderinsular __ emelyldz canss354 ozlemm111 sevvalgdd mine1212303 lederya6 Gamze_horzun elif.m
Avatar Villrose
Duymaya ihtiyacımız olan şeyi değil duymamız gerekenleri istemeliyiz. Yüksek benliğiniz bir yerlerden size sesleniyor, işaretçi oluyor. Çoğu zaman bunu fark bile edemiyoruz. Belki ben o sesin size ulaşması için aracı olabilirim.

Öylesine başladığım fal bakma maceramda söylediklerimin tutması ile beraber bir anda herkes tarafından fal yağmuruna tutulmuştum. Sonra bu durum enerjimi çok köreltti ve bakım yapmayı bıraktım. Üstünden uzun zaman geçti ve şimdi tekrar dönüp falınızdaki işaretçilerle verilen mesajları sizlere aktarmak istiyorum. Fallardan gelir elde etmek istemiyorum, bu yüzden öncelikli olarak promosyon fal bakmayı tercih ediyorum. Ama benimle duvarım üzerinden iletişime geçebilirsiniz :) Fallarda bazen tarih verebilirm bazen harf, veya kişiyi tarif ederim. Sizinle olan enerji uyumuma bağlı. Geleceği görmek kimsenin harcı değildir ancak rehber olunup işaretlere dikkat çekilebilir ki bu da gelecekteki kararlarımız için en önemlisidir. Sadece kahve falı bakıyorum. Lütfen kahve falına bir yığın soru ile gelmeyin, kahve falı çok fazla soru kaldıran bir fal türü değildir. Fincanda verilen işaretler yorumlanır ve şansınıza o günkü fincanınızda hangi konu veya konulara dair mesaj varsa onu yorumlarım. Bu sebeple her sorunuza yanıt bulamayabilirsiniz. Kahve falı gönderecek olanların fincanı ne niyetle kapadıklarını belirtmeleri yeterlidir. Enerji faktörü çok önemli benim için maalesef günde 3ten fazla fal bakamıyorum, enerjim çabuk zayıflıyor. Önceliğim promosyon fal bakmaktır, çünkü bu işi kişisel tatmin için yapıyorum gelir elde etmek için değil. Frekansınızı yüksek tutun lütfen, sizin olan size gelecektir.

devamı