yükleniyor

Notice: Undefined index: userid in /home/tellwe/public_html/forms/falciprofil.php on line 38
Son giriş: 13 saat önce Güniçi aktif
avatar avatar

Villrose (Yorumlar)

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 107
hayran 17 Hayranı var
esesesmer42 oktay6869 haazaall Nimet12 sayos Reyyyan maviderinsular Minnak45 elfci emelyldz ozlemm111 aleww sevvalgdd mine1212303 lederya6 Gamze_horzun elif.m
Avatar Villrose
Duymaya ihtiyacımız olan şeyi değil duymamız gerekenleri istemeliyiz. Yüksek benliğiniz bir yerlerden size sesleniyor, işaretçi oluyor. Çoğu zaman bunu fark bile edemiyoruz. Belki ben o sesin size ulaşması için aracı olabilirim.

Öylesine başladığım fal bakma maceramda söylediklerimin tutması ile beraber bir anda herkes tarafından fal yağmuruna tutulmuştum. Sonra bu durum enerjimi çok köreltti ve bakım yapmayı bıraktım. Üstünden uzun zaman geçti ve şimdi tekrar dönüp falınızdaki işaretçilerle verilen mesajları sizlere aktarmak istiyorum. Bazen net tarih veririm bazen isim veya kişiyi tarif ederim. Sizinle olan enerji uyumuma bağlı. Geleceği görmek kimsenin harcı değildir ancak rehber olunup işaretlere dikkat çekilebilir ki bu da gelecekteki kararlarımız için en önemlisidir. Enerji uyumu çok önemlidir benim için. Olumsuz enerjiler direkt olarak iter. Önceliğim promosyon fal bakmaktır, çünkü bu işi kişisel tatmin için yapıyorum gelir elde etmek için değil. Frekansınızı yüksek tutun lütfen, sizin olan size gelecektir.

devamı