yükleniyor
Son giriş: 2024-07-17 23:50:18 Çevrimiçi
avatar avatar

Villrose (Yorumlar)

Başarı: 100.00%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Yorumlanan fal sayısı 204
hayran 21 Hayranı var
yek**** Dkn**** okt**** __**** ozl**** Gam**** ale**** mot**** fra**** aha**** mor**** sez**** ese**** haa**** Rey**** eme**** can**** öyk**** min**** led**** eli****
Avatar Villrose
Duymak istediklerimizi değil duymamız gerekenleri istemeliyiz. Yüksek benliğiniz bir yerlerden size sesleniyor, işaretçi oluyor. Çoğu zaman bunu fark bile edemiyoruz. Belki ben o sesin size ulaşması için aracı olabilirim.

Öylesine başladığım fal bakma maceramda söylediklerimin tutması ile beraber bir anda herkes tarafından fal yağmuruna tutulmuştum. Sonra bu durum enerjimi çok köreltti ve bakım yapmayı bıraktım. Üstünden uzun zaman geçti ve şimdi tekrar dönüp falınızdaki işaretçilerle verilen mesajları sizlere aktarmak istiyorum. Fallardan gelir elde etmek istemiyorum, bu yüzden öncelikli olarak promosyon fal bakmayı tercih ediyorum. Ama benimle duvarım üzerinden iletişime geçebilirsiniz :) Fallarda bazen tarih verebilirm bazen harf, veya kişiyi tarif ederim. Sizinle olan enerji uyumuma bağlı. Geleceği görmek kimsenin harcı değildir ancak rehber olunup işaretlere dikkat çekilebilir ki bu da gelecekteki kararlarımız için en önemlisidir. Sadece farklı desteleri karıştırarak oluşturduğum kendi tarzımda bakım yapıyorum. Lütfen bir yığın soru ile gelmeyin. Bir konu belirleyip onun özelinde temel 2-3 soru sormanız yeterlidir, gerisini ben size gördüklerimden aktaracağım. Lütfen gelecekte kimle evlenirim, mesleği, yaşı nedir tarzında sorular sormayın, ben sadece rehber olmaya çalışıyorum, kahin değilim. Enerji faktörü çok önemli benim için, maalesef günde 2den fazla bakım alamıyorum, enerjim çabuk zayıflıyor. Önceliğim promosyon fal bakmaktır, çünkü bu işi kişisel tatmin için yapıyorum gelir elde etmek için değil. Frekansınızı yüksek tutun lütfen, sizin olan size gelecektir.

devamı