yükleniyor

Tellwe Hakkında


Tellwe, tüm dünyadan yetenekli falcılar ve fala meraklı insanları bir araya getiren online bir platformdur. Gerçek falcılar ile etkileşim kurabileceğiniz, fal baktırabileceğiniz ve fal bakabileceğiniz sayfamız, sizlere eşsiz bir fal deneyimi yaşamanız için aracı ve yardımcı oluyor.

Tellwe ne demek?

Tellwe (Türkçe okunuşuyla Telve) Türk kahvesi içildikten sonra, fincanın içinde kalan kahve birikintisine verilen isimdir. Türk kahvesi ise, Türkler tarafından keşfedilen kahve hazırlama ve pişirme metodudur. Özel bir tadı, köpüğü, kokusu, pişirilme ve ikram şekli vardır. Bu nedenle kendine özgü bir karakter ve geleneksel değer taşır. Dünya üzerinde telvesi süzülmemiş olarak ikram edilen tek kahve türü Türk kahvesidir.

Uluslarararsı platformda tüm fal türlerini sunacak bir site tasarladığımız için, adını İngilizce'de "anlat bana" (tell me) ifadesini çağrıştıracak ama Türkçe'deki kahve falına da gönderme yapacak şekilde "Tellwe" olarak markalaştırdık.

 Tellwe'de kahve falı ve fal kültürünü sanal ortamda en iyi şekilde sunabilmeyi amaçlıyoruz. Artık yetenekli falcılar aramanıza gerek yok! Dünyadaki birçok falcıya Tellwe'den ulaşabileceksiniz.

Tellwe'de fal deneyimi

Sitemizde kullanıcıların falcılar hakkında yaptığı yorumlara ve verdiği oylara bakarak, size uygun olduğunu düşündüğünüz falcıları seçebilir ve falınıza baktırabilirsiniz. "O kadar karmaşığım ki, çözülmek için profesyonelliğe ihtiyacım var!" diyorsanız, kredi satın alarak *VİP falcılarımızdan fal yorumu alabilirsiniz. 
Tellwe'nin iş modelinin temelinde eğlence vardır, bu nedenle en alt seviyede ücretlendirme yapılır. Ayrıca ücretsiz hizmet alabileceğiniz bir bölüm de hazırladık.

Daha ne bekliyorsunuz? Neyse haliniz çıksın falınız...

Sloganımız: "Fala inanma, falsız kalma"


Tellwe'de nasıl fal bakılıyor?

Sitemimiz tamamen online bir platformda servis vermektedir. Falcılar ve fal talebinde bulunanların site üzerindeki hareketleri özel programlanmış bir yapı ile servislerin çalışmasını sağlamaktadır.

Fal talebi servisi şematik olarak şöyle çalışmaktadır:

fal_baktir

Üyelik ücretsizdir ve dilediğiniz zaman kendiniz iptal edebilirsiniz.
Tellwe'ye üye olmak için tıklayın.

Tellwe'de nasıl falcı olunuyor? 


Sitemimizdeki falcılar da tamamen online bir platform üzerinden sisteme dahil oluyorlar. Kendisine güvenen herkes Tellwe'de falcı olabilir. Falcıların yeteneklerinin test edilmesi ve onaylanması işleminde, üyelerin etkinlikleri baz alınır. Falcı kaydı yaptıran kişi öncelikle 5 fala bakar. İşini özenli yapan kişiler bu 5 faldan sonra mobil aktivasyonunu tamamlar ve fal bakmaya başlarlar. 50 olumlu oy ve % 80 başarı olan kişiler VIP falcı olabilir. VIP falcılar ücretli fal bakan konumuna geçerler. 150 olumlu ve %95 başarı elde edenler de VIP+Plus falcı olabilirler. VIP+Plus falcılar ücretlerini kendileri belirlerler.

Falcı olmak ücretsizdir ve dilediğiniz zaman kendiniz iptal edebilirsiniz.
Tellwe'de falcı olmak için tıklayın.