yükleniyor
Son Giriş: 23 gün önce Uzakta
avatar avatar

shalevisrael

Başarı: 98.80%
Falcının yorumladığı fallar ve ücretleri
Son 50 faldaki yıldızları
Baktığı fal sayısı 3989
hayran 968 Hayranı var
iremceirem95 ysmccgn Gamze401436 Gorunen89 kkbratasci Duyguuu.arslan gizem3434 mehmet638 perpetual281 Albina 1982 Osman19 allva Juli95 Manish321 vziba mehmet822 senemsehriban Hilalyyy Sadiye_Deniz Derya010777 Gül61649 msertekin anurajput hayatguzel12 hilanurum MelisaMelisa Noyals melfid Javelin cnn494
Avatar Shalevisrael
MASAL YOK GERCEKLER VAR!!! Feeling and Energy....soul heart mystery....UNUTMAYIN Kİ MUTLULUK VE BAŞARMAK SİZİN BAKIŞ AÇINIZDA SAKLIDIR.NASIL BAKARSANIZ ÖYLE GÖRÜRSÜNÜZ.NE VERİRSENİZ ONU ALIRSINIZ.

SEVGİLİ DOSTLARIM SİZLERLE SORUNLARINIZI PAYLAŞIYORUM DERT ORTAĞINIZ OLMAYA ÇALIŞIYORUM. SİZİ MEŞGUL EDEN SORULARINIZ VE SORUNLARINIZ İÇİN UZUN SÜREDİR SİZLERLEYİM. MEMNUNİYETİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.BU YÜZDEN BÜTÜN SORULARINIZI ÖZENLE BIKMADAN USANMADAN CEVAPLIYORUM.BANA DEĞER VEREN TÜM DANIŞANLARIM SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.EMİN OLUN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİSİNİZ.NET CEVAPLAR,İTİNALI,AYRINTILI,GERÇEKCİ YORUMLAR İÇİN ARZU ETTİĞİNİZ DE YORUMLARIMDA BULUŞALIM....SAĞLICAKLA KALIN. DİP NOT: TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR.Değerli dostlarım sadece bir tane isimle yorum yapıyorum bunu belirtmek istedim.Ben sanıp baska nicklere yonelmeyiniz.Bana yorum icin gelmek isteyenler " sadece shalevisrael e" gelsinler.Bazı reklamlara bakınca artık her gun bu yazımı duvarda defalarca paylaşmam gerektigine karar verdim.Kendi kelimelerimLe yazdıgım reklamların derleme yapılarak kullanıldıgını gordum.Ve bu yuzden belirtmek istiyorum benden yorum isteyenler sadece SHALEVİSRAEL e gelsinler.

devamı